I Obóz Karate IKO Nakamura – Białystok 2018

28.06 do 1.07.2018 r w tych dniach reprezentacja naszego klub w składzie Ernest Miszczyk, Maksymilian Miszczyk, Gabriela Kurczyńska, Aleksandra Wysocka wzięli udział w pierwszym Europejskim obozie karate IKO Nakamura.
Obóz był prowadzony przez Shihan Masanage Nakamurę i Shihan Tats Nakamurę uczestniczyło w nim ponad 100 osób z całej Polski .
Organizatorem obozu był Shihan Piotr Sawicki. Przyjechało wiele znakomitych gości między innymi Marek Kosowski, Tomasz Puzon Yamaki, Radosław Kałużny.
To seminarium dla naszych reprezentantów było wielkim doświadczeniem jaki i potwierdzeniem że nasze treningi kierują nas w najlepszym możliwym kierunku .
Japończycy byli pod wrażeniem wyszkolenia naszych zawodniczek jak i Sensej Ernesta którego zaprosili do pomocy przy szkoleniu i tłumaczeniu technik było to wielkie wyróżnienie. Osu !!!!! Wielkie podziękowania dla Shihan Piotra Sawickiego za zaproszenie na tak ciekawą lekcje Karate i z wręczenie podziękowania dla Sensei Ernesta Miszczyka za współprace oraz propagowanie idei karate OSU!!!!!!!
Również wielkie podziękowania dla firm które wsparły naszą wyprawę. Dziękujemy firmie Gardenia i Firmie G-tech OSU!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.