II EUROPEJSKI letni OBÓZ KARATE KYOKUSHIN IKO NAKAMURA – Białystok 26-28.07.2019

Około 100 sympatyków karate kyokushin z całej Polski wzięło udział w seminarium, którego głównym organizatorem był Shihan Piotr Sawicki (6 DAN). Gościem specjalnym obozu, a zarazem prowadzącym treningi był Daihyo Masanaga Nakamura (8 DAN) prezydent światowej organizacji IKO Nakamura oraz jego asystent Daichi Tanioka (1 Dan). Podczas seminarium sensei Ernest Miszczyk, został wyróżniony zaproszeniem do walki z Dichyo Masanaga.
Trzydniowy obóz zakończył się egzaminami na stopnie mistrzowskie, do którego podeszli i pozytywnie zdali sensei z naszego klubu - Marcjan Adam na 3 Dan, Miszczyk Maksymiljan na 2 Dan ,jak również sensej Tomasz Puzon Jamaki dwukrotny mistrz Ameryki na 3 Dan. Wielkie gratulacje dla naszych sensei i dla wszystkich zdających.
W seminarium wzięli udział B.C Włodzimierz Weselski i B.C Zbigniew Goliński Sensei Aleksander Bielecki 2 dan był członek kadry nardowej ,Shihan Juszczyk Paweł, Sensei Agnieszka Winek, Sensei Sławek Król, Sensei Marcin Miler.
Wielkie Gratulacje dla Shihana Piotra Sawickiego za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia w przyjaznej atmosferze OSU !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.