DOJO Chikara

Klub Karate Kyokushin „Chikara” ma od dzisiaj swój dom.

Dojo nowo powstałego klubu ma swoją siedzibę w Kielcach przy ulicy Prostej 48 i dziś 26.08.2017 nastąpiło jego uroczyste otwarcie.
Była to wyjątkowa i emocjonująca uroczystość, na którą przybyło wielu przyjaciół Klubu „Chikara”.

Kulminacyjnym momentem uroczystości było symboliczne przecięcie wstęgi prawdziwą kataną (japońskim mieczem samurajskim) przez pomysłodawcę i inicjatora projektu „Chikara”- Sensei Ernesta Miszczyka.

Wśród znakomitych gości, którzy uczestniczyli w uroczystym przecięciu wstęgi wymienić należy: Panią Mariannę Noworycką-Gniatkowską- Radną Miasta Kielce, Pana Kamila Suchańskiego- kandydata na Prezydenta Miasta Kielce, Pana Mariusza Porębskiego- Wiceburmistrza Miasta i Gminy Daleszyce, Pana Jana Cedro- Przewodniczącego Rady Powiatu, przedstawicieli Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea. Za Waszą obecność w tym szczególnym dla nas dniu serdecznie dziękujemy.

Uroczystość otwarcia Dojo została uświetniona inscenizacją i pokazem japońskich zwyczajów i sztuk walki w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej Katana Tarnobrzeg. Był to niewątpliwie bardzo interesujący pokaz, a zgromadzona publiczność miała niepowtarzalną okazję poznać wspaniałą kulturę Japonii.
Nie mogło się obyć również bez tradycyjnego efektywnego tamashi-wari w wykonaniu naszego Sensei Adama Marcjana.

Po oficjalnej części przez długi czas trwały jeszcze przyjacielskie rozmowy, którym niewątpliwie sprzyjał wspaniały klimat stworzony w nowym Dojo Klubu „Chikara”.
To był wspaniały dzień, który rozpoczyna nową wspaniałą przygodę i otwiera przed nami wszystkimi nowe szerokie możliwości.

W tym szczególnym dniu chcielibyśmy również gorąco podziękować wszystkim naszym przyjaciołom za przybycie i Wasze wsparcie.

Wszystkich, którzy chcieliby kontynuować z nami swoją przygodę z karate kyokushin oraz tych, którzy chcieliby ją dopiero rozpocząć zapraszamy do przyłączenia się do naszej rodziny Chikara. To dla Was powstało to miejsce, które mamy nadzieję stanie się Waszym drugim domem. Dołożymy do tego wszelkich starań. Drzwi naszego Dojo stoją zawsze przed Wami otworem.
Zapraszamy!

OSU!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.