Wszystkie pompki dla Czarusia

Sensei Ernest Miszczyk - zawodnik, trener, twórca i Prezes Klubu Karate Kyokushin Chikara znany jest z podejmowania trudnych wyzwań oraz chęci niesienia pomocy.
Tym razem postanowił aktywnie włączyć się w działania mające na celu uzbieranie niezbędnej kwoty na leczenie Czarusia. Chłopiec jest Małym Wojownikiem walczącym z bardzo rzadką i skomplikowaną chorobą - tzw. zespołem BWS.
W inicjatywie aktywnie wspierać go będą żona Ania i córki Antonina i Julia oraz ludzie dobrej woli, karatecy, sportowcy i ich rodziny z całego kraju.
Sensei Ernest postanowił wraz z najbliższą rodziną objechać całą Polskę wykorzystując jako środek transportu samochód marki Trabant. Na całej trasie przejazdu zamierza zmobilizować ludzi dobrej woli, przede wszystkim karateków z zaprzyjaźnionych klubów sportowych, do aktywnego włączenia się w akcję charytatywną pod nazwą „Wszystkie pompki dla Czarusia”.
Wierzy, że sportowcy, przede wszystkim ludzie uprawiający sporty walki, będą aktywnie brać udział w wyzwaniu, wykonywać nieskończone ilości "pompek" i wpłacać darowizny na kosztowne leczenie Czarusia.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja TVP3, która będzie relacjonować przebieg przejazdu i całej akcji.
Wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do podjęcia wyzwania, robienia "pompek" wraz z sensei Ernestem oraz wspierania finansowo Czarusia, który bardzo chce pokonać chorobę.
Start wyzwania na Rynku w Kielcach 1-go lipca o godz. 9:00.
Informacje na temat choroby Czarusia, codziennej walce całej rodziny z zespołem BWS oraz wsparciu ze strony darczyńców dostępne są na stronie internetowej: https://pomagam.pl/czarusbws

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.