Zapisy

Zapisy do Klubu Karate Kyokushin Chikara

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących funkcjonujących sekcji i grup treningowych oraz zasad opłacania składek, wypełnienia i przesłania Deklaracji Członkowskiej kliknij w poniższy link. Zostaniesz przeniesiony na stronę dedykowaną zapisom.

ZAPISY DO KLUBU KARATE KYOKUSHIN CHIKARA, INFORMACJE DOTYCZĄCE OPŁACANIA SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ORAZ FUNKCJONUJĄCYCH SEKCJI I GRUP TRENINGOWYCH

WSZYSCY NASI AKTYWNI KLUBOWICZE (którzy nie składali rezygnacji z członkostwa w Klubie), ZOSTALI AUTOMATYCZNIE PRZENIESIENI NA BIEŻĄCY SEZON TRENINGOWY I NIE MA POTRZEBY, ABY PONOWNIE PRZESYŁALI DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ.

UDOSTĘPNIONE FORMULARZE ZAPISÓW SĄ PRZEZNACZONE TYLKO DLA NOWYCH OSÓB, KTÓRE CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ ZE SPORTEM W NASZYM KLUBIE.

Zapraszamy na zajęcia!

Informacji udziela biuro Klubu.

Telefony:

531 215 923, 512 020 686

oraz

Instruktorzy prowadzący zajęcia w naszych grupach treningowych.

Przed zapisaniem się na zajęcia danej sekcji i grupy, skontaktuj się z instruktorem prowadzącym treningi tej grupy! Uzyskaj niezbędne informacje dotyczące składek członkowskich, warunków zakwalifikowania kandydata na Członka Klubu! Zapoznaj się z grafikiem i lokalizacją zajęć danej grupy!

Link do obowiązujących regulaminów zajęć i tekstu oświadczeń znajduje się w Deklaracjach Członkowskich.